Harcerze – dołącz do nas!

0 %
Przygody
0 pkt
Praw Harcerskich

Wymagania

podstawowe informacje

Informacje o zbiórkach udostępniane są na naszym blogu, jednak zanim się z nimi zapoznasz – w pierwszej kolejności zgłoś drużynowemu chęć uczestnictwa w zbiórce. Wystarczy prosty sms, wiadomość mailowa lub telefon. Wówczas drużynowy skieruje cię do odpowiedniego zastępu.

Nasze zastępy działają na terenie Gdyni w dzielnicach: Śródmieście, Karwiny, Grabówek, Wzgórze św. Maksymiliana, a odbywają się głównie w sobotnie przedpołudnie. Szczegółowe informacje zawsze są zamieszczane na naszym blogu.

Ważne jest żebyś na zbiórce czuł się dobrze, więc jeśli chcesz, to możesz przyjść razem z przyjacielem, kolegą, bratem albo kuzynem!

Wystarczy żebyś ubrał się na sportowo, ale fajnie jeśli będziesz miał ubrania zielone lub moro, a zamiast adisasów czy trampek miał buty turystyczne.

Jednak nie kupuj nic specjalnie na tę okazję! Po prostu ubierz się tak, żeby nie było tego szkoda pobrudzić w lesie.

Na pierwszej zbiórce nie wymagamy żadnych wielkich formalności, prosimy tylko wypisanie prostej zgody rodzica: 

„Ja, [Imię i nazwisko rodzica] wyrażam zgodę na udział mojego syna [imię i nazwisko syna] w zbiórce harcerskiej 143 GDH, odbywającej się [data].

Najpóźniej po trzeciej zbiórce lub przed pierwszym wyjazdem, będziesz musiał donieść zgodę dostępną pod linkiem: zgoda rodzica.

Jeśli chcesz przyjść na zbiórkę, ale nie jesteś pewny gdzie i kiedy się odbędzie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przekazać Ci informacje o najbliższej akcji.

Harcerstwo samo w sobie nic nie kosztuje, nie zarabiamy na niczym, działamy wszyscy razem dla siebie nawzajem, nie ma wpisowego itp. Czasem tylko zrzucamy się na koszty materiałów na zbiórki, czy jedzenia na biwakach, biletów, noclegów itp.  

Jedynym stałym kosztem, który też ponosimy wszyscy razem, jest comiesięczna składka na ZHR po 22,5 zł od osoby, ale spokojnie, zaczynamy je zbierać dopiero od października.

Więcej informacji o składkach znajdziesz na stronie:

https://143gdh.pl/skladki/

skontaktuj się
z nami

informacje
o zbiórkach

Normalnym jest, że nowi harcerze lub ich rodzice mogą potrzebować więcej informacji przed pierwszą zbiórką, dlatego zawsze chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi.