Harcerze – dołącz do nas!

0 %
Przygody
0 pkt
Praw Harcerskich
0
składka od os. / mc.

Wymagania

Normalnym jest, że nowi harcerze lub ich rodzice, mogą potrzebować więcej informacji przed pierwszą zbiórką, dlatego zawsze chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi. Poniżej można znaleźć moje dane kontaktowe:
Adres e-mail: 143gdh@zhr.pl
Telefon: 739 905 539
Messenger: Tomasz Zelma
pwd. Tomasz Zelma HR
Drużynowy

podstawowe informacje

Informacje o zbiórkach udostępniane są na naszym blogu, jednak zanim się z nimi zapoznasz – w pierwszej kolejności zgłoś drużynowemu chęć uczestnictwa w zbiórce. Wystarczy prosty sms lub mail, ale zawsze zalecamy kontakt telefoniczny.

Nasze zastępy działają na terenie Gdyni i gminy Kosakowo, przez Mały Kack, Karwiny, Redłowo, Grabówek, a także Mosty i okolice, a odbywają się głównie w sobotnie przedpołudnie. Szczegółowe informacje zawsze są zamieszczane na naszym blogu.

Ważne jest żebyś na zbiórce czuł się dobrze, więc jeśli chcesz możesz wziąć ze sobą przyjaciela, kolegę, brata czy kuzyna, a nawet kilku!

Na zbiórkę powinieneś przynieść ze sobą zgodę rodzica na Twoje uczestnictwo w zbiórce.

Z początku może to być prosta zgoda, ale jeśli zechcesz do nas dołączyć na stałe, będziesz musiał dostarczyć zgodę z naszego wzoru dostępnego poniżej.

Jeśli chcesz przyjść na zbiórkę, ale nie jesteś pewny gdzie i kiedy się odbędzie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przekazać Ci informacje o najbliższej akcji.

Harcerstwo samo w sobie nic nie kosztuje, nie zarabiamy na niczym, działamy wszyscy razem dla siebie nawzajem, nie ma wpisowego itp. Czasem tylko zrzucamy się na koszty materiałów na zbiórki, czy jedzenia na biwakach, biletów, noclegów itp.  

Jedynym stałym kosztem, który też ponosimy wszyscy razem, jest comiesięczna składka na ZHR po 18,75 zł od osoby.

Więcej informacji o składkach znajdziesz na stronie:

https://143gdh.pl/skladki/

Wystarczy żebyś ubrał się na sportowo, ale fajnie jeśli będziesz miał ubrania zielone lub moro, a zamiast adisasów czy trampek miał buty turystyczne.

Jednak nie kupuj nic specjalnie na tę okazję! Po prostu ubierz się tak, żeby nie było tego szkoda pobrudzić w lesie.