Harcerze – dołącz do nas!

0 %
Przygody
0 pkt
Praw Harcerskich
0
Opłat

Wymagania

podstawowe informacje

Żeby dołączyć do drużyny musisz przyjść na zbiórkę naborową, na której weźmiesz udział w naszych harcerskich grach a jeśli Ci się spodoba, dostaniesz informacje o następnych zbiórkach i wybierzesz zastęp do którego zechcesz dołączyć.

W sobotę 26 września o 10:00 na Polance Redłowskiej.
W sobotę 10 października o 10:00 Leśny Ogród Botaniczny „Marszewo”
W sobotę 17 października o 10:00 na Polance Redłowskiej.

Ważne jest żebyś na zbiórce czuł się dobrze, więc jeśli chcesz możesz wziąć ze sobą przyjaciela, kolegę, brata czy kuzyna, a nawet kilku!

Na zbiórkę powinieneś przynieść ze sobą zgodę rodzica na Twoje uczestnictwo w zbiórce.

Z początku może to być prosta zgoda, ale jeśli zechcesz do nas dołączyć na stałe, będziesz musiał dostarczyć zgodę z naszego wzoru dostępnego poniżej.

Jeśli chcesz przyjść na zbiórkę, ale nie jesteś pewny gdzie i kiedy się odbędzie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przekazać Ci informacje o najbliższej akcji.

Nie ma! Zbiórki nic nie kosztują, nie ma wpisowego itp. Dopiero gdy  uznasz, że chcesz zostać harcerzem i zostaniesz przyjęty oficjalnie do drużyny i będzie Cię obowiązywać składka 18 zł/ mc.

Więcej informacji o składkach znajdziesz na stronie:

https://143gdh.pl/skladki/

Wystarczy żebyś ubrał się na sportowo, ale fajnie jeśli będziesz miał ubrania zielone lub moro, a zamiast adisasów czy trampek miał buty turystyczne.

Jednak nie kupuj nic specjalnie na tę okazję! Po prostu ubierz się tak, żeby nie było tego szkoda pobrudzić w lesie.

Zbiórka 26 września 0 10:00

Zbiórka 10 października 0 10:00

Zbiórka 17 października 0 10:00

Normalnym jest, że nowi harcerze lub ich rodzice, mogą potrzebować więcej informacji przed pierwszą zbiórką, dlatego zawsze chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi. Poniżej można znaleźć moje dane kontaktowe:
Adres e-mail: 143gdh@zhr.pl
Telefon: 516 854 582
Messenger: https://m.me/mpiernikarczyk
Mateusz Piernikarczyk
Drużynowy