1,5% dla drużyny

Czy mogę przekazać 1,5% na 143 GDH?

Od kwietnia 2004 roku ZHR jest Organizacją Pożytku Publicznego. Dzięki temu możesz przekazać nam swoje 1,5% podatku. Nie musisz nic wpłacać na nasze konto. Wystarczy, że w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce podasz dane naszej Organizacji tj. nazwę oraz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

ZWIĄZEK HARCERSTWA RZECZYPOSPOLITEJ
KRS 0000057720

By wpłata trafiła do naszej drużyny, należy w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY podać właściwy KOD JEDNOSTKINasz kod to:
POM 081

Instrukcja

Możesz przekazać 1,5%, jeżeli wypełniasz PIT–36PIT–36LPIT–37PIT–28PIT–38 lub PIT–OP.

Rubryki „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” nie da się pominąć.

Infografika. Jak przekazać 1 % podatku na rzecz wybranej OPP. Wersja tekstowa dostępna poniżej

Gotowe! Twoje 1,5% do końca lipca trafi na konto ZHR, a następnie pod warunkiem wskazania naszego kodu (POM081) na konto naszej drużyny. Dziękujemy!

+
Biwaków i akcji drużyny
+
OSÓB W DRUŻYNIE

Dziękujemy!

rok
powstanie drużyny
ZASTĘPów
+
zbiórek zastępów
AKTUALNOŚCI

NAJBLIŻSZE AKCJE

Na licznych wyjazdach, biwakach pod namiotami, zbiórkach, jako drużyna robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć chłopakom warunki do przeżywania przygód i zdobywania przyjaciół, a przez to do rozwijania pasji, tężyzny fizycznej, zdobycia przydatnych i ciekawych umiejętności, które pozwolą im stać się przywódcami.

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności.

chcesz dowiedzieć się więcej?

sKontaktuj się z nami