Zuchy – dołącz do nas!

Wymagania

Normalnym jest, że nowi harcerze lub ich rodzice, mogą potrzebować więcej informacji przed pierwszą zbiórką, dlatego zawsze chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi. Poniżej można znaleźć moje dane kontaktowe: Adres e-mail: 143gdh@zhr.pl
Telefon: 516 854 582
Messenger: https://m.me/mpiernikarczyk
Mateusz Piernikarczyk
Drużynowy

podstawowe informacje

Żeby dołączyć do drużyny musisz przyjść na zbiórkę naborową, na której weźmiesz udział w naszych zuchowych grach a jeśli Ci się spodoba, dostaniesz informacje o następnych zbiórkach i wybierzesz zastęp do którego zechcesz dołączyć.

W sobotę 26 września o 10:00 na Polance Redłowskiej.
W sobotę 10 października o 10:00 Leśny Ogród Botaniczny „Marszewo”
W sobotę 17 października o 10:00 na Polance Redłowskiej.

Ważne jest żebyś na zbiórce czuł się dobrze, więc jeśli chcesz możesz wziąć ze sobą przyjaciela, kolegę, brata czy kuzyna, a nawet kilku!

Na zbiórkę powinieneś przynieść ze sobą zgodę rodzica na Twoje uczestnictwo w zbiórce.

Z początku może to być prosta zgoda, ale jeśli zechcesz do nas dołączyć na stałe, będziesz musiał dostarczyć zgodę z naszego wzoru dostępnego poniżej.

Jeśli chcesz przyjść na zbiórkę, ale nie jesteś pewny gdzie i kiedy się odbędzie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przekazać Ci informacje o najbliższej akcji.

Nie ma! Zbiórki nic nie kosztują, nie ma wpisowego itp. Dopiero gdy  uznasz, że chcesz zostać zuchem i zostaniesz przyjęty oficjalnie do gromady, będzie Cię obowiązywać składka 18 zł/ mc.

Więcej informacji o składkach znajdziesz na stronie:

https://143gdh.pl/skladki/

Wystarczy żebyś ubrał się na sportowo, ale fajnie jeśli będziesz miał ubrania zielone lub moro, a zamiast adisasów czy trampek miał buty turystyczne.

Jednak nie kupuj nic specjalnie na tę okazję! Po prostu ubierz się tak, żeby nie było tego szkoda pobrudzić w lesie.