Zuchy – dołącz do nas!

Wymagania

Normalnym jest, że nowe zuchy lub ich rodzice, mogą potrzebować więcej informacji przed pierwszą zbiórką, dlatego zawsze chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi. Poniżej można znaleźć moje dane kontaktowe:
Adres e-mail: 143gdh@zhr.pl
Telefon: 668927171
Messenger: Kacper Romanowski
Kacper Romanowski
Plutonowy zuchów

podstawowe informacje

Żeby dołączyć do drużyny musisz przyjść na zbiórkę naborową, na której weźmiesz udział w naszych zuchowych grach a jeśli Ci się spodoba, dostaniesz informacje o następnych zbiórkach.

Zbiórki zaczynają się o godzinie 17:00 przy SP w Pogórzu (gm. Kosakowo) w piątki. Pierwsza zbiórka naborowa odbędzie się 7.10.2022. UWAGA! 14.10.2022 zbiórka nie odbędzie się z uwagi na Dzień Edukacji Narodowej.

Ważne jest żebyś na zbiórce czuł się dobrze, więc jeśli chcesz możesz wziąć ze sobą przyjaciela, kolegę, brata czy kuzyna, a nawet kilku!

Na zbiórkę powinieneś przynieść ze sobą zgodę rodzica na Twoje uczestnictwo w zbiórce.

Z początku może to być prosta zgoda, ale jeśli zechcesz do nas dołączyć na stałe, będziesz musiał dostarczyć zgodę z naszego wzoru dostępnego poniżej.

Jeśli chcesz przyjść na zbiórkę, ale nie jesteś pewny gdzie i kiedy się odbędzie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i przekazać Ci informacje o najbliższej akcji.

Nie ma! Zbiórki nic nie kosztują, nie ma wpisowego itp. Dopiero gdy  uznasz, że chcesz zostać zuchem i zostaniesz przyjęty oficjalnie do gromady, będzie Cię obowiązywać składka 18,75 zł/ mc.

Więcej informacji o składkach znajdziesz na stronie:

https://143gdh.pl/skladki/

Wystarczy żebyś ubrał się na sportowo, ale fajnie jeśli będziesz miał ubrania zielone lub moro, a zamiast adisasów czy trampek miał buty turystyczne.

Jednak nie kupuj nic specjalnie na tę okazję! Po prostu ubierz się tak, żeby nie było tego szkoda pobrudzić w lesie.